Přeskoč na obsah

Prezentace absolventů ateliéru K.O.V.

Start: 28. 4. 19:00

zdarma

Místo: Galerie UM
náměstí Jana Palacha 80
116 93 Praha 1

Ukázat na mapě

Prezentace absolventů ateliéru K.O.V.

Absolventi atelieru K.O.V., který na UMPRUM vede doc. Eva Eisler, představí svoji práci po ukončení studia. Nastassia Aleinikava, Janja Prokić a další.

O Design Treat Café

Kreativní veřejný prostor Design Treat Café nevšedním způsobem propojí design, umění, gastronomii a lifestyle.

Cílem je vytvořit příjemné místo setkávání, kde je možné sledovat dokumenty o umění, pracovat, absolvovat přednášky a diskuse s významnými osobnostmi kultury, občerstvit se nebo nakupovat nejaktuálnější design. 

Projekt staví na vstřícnosti a zejména otevřenosti, takže náš ateliér přesune své pravidelné konzultace do Design Treat Café a umožní tak návštěvníkům zažít tvůrčí proces realizace semestrálních projektů“, popisuje další přínos Design Treat Café vedoucí Ateliéru K.O.V. Eva Eisler. Práce studentů si zde mohou návštěvníci nejen prohlédnout, ale i zakoupit. 

Občerstvení nabízené Ambiente, nebo dodavateli z řad studentů UMPRUM (Zmrzlina Hlína, Vinařství Esterka, Nemléko, Statek Uhersko) bude podáváno na dřevěných tácech – podnosech, které navrhli a vyrobili studenti Ateliéru K. O. V.

Pro výstavu je připraven bohatý doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na domácí i zahraniční hosty působící v oblastech designu, umění, současného šperku nebo architektury. Vystoupí zde i vybraní absolventi ateliéru, kteří představí svou současnou tvorbu.  

Kurátoři: Eva Eisler a Peter Demek