Přeskoč na obsah

Setkání s galeristy Cermak Eisenkraft

Start: 25. 4. 18:00

Nutná registrace na: tom@cermakeisenkraft.com
zdarma

Místo: SmetanaQ, 3. patro
Smetanovo nábřežı́ 4
Praha 1

Ukázat na mapě

Setkání s galeristy Cermak Eisenkraft

Jak investovat do současného umění? Jak budovat sbírku umění? Představení 3 typů sběratelů. Je vůbec vhodné v současné době nakupovat umění v galerii? Není lepší nakupovat umění online?

O galerii


Galerie Cermak Eisenkraft vznikla v roce 2013 s ambicí stát se významným hráčem na poli obchodu s poválečným a současným českým, ale i světovým uměnı́m. Zakladatelé Tomáš Zapletal a David Železný, kteří již na českém trhu s uměním působili dříve samostatně, si za hlavní cíl stanovili vytvoření důvěryhodné, seriózní instituce mezinárodního významu, která díky nejvyšším standardům své práce přispěje ke kultivaci trhu s uměním v České republice. S galerií spolupracuje Nadační fond CE, který již druhým rokem podporuje současné české, ale i zahraničnı́ umělce v jejich činnosti. Fond podpořil napřı́klad tyto autory: Magdalena Jetelová, Milan Kunc, Jiřı́ Černický, Šimon Brejcha, Martin Velíšek, František Matoušek a další.

V současné době galerie provozuje výstavní prostory v Praze 1 v Dlouhé 12 a na Smetanově nábřeží 4 - 3. patro domu SmetanaQ.